Привіз гол і отримав червону на 23-й хвилині. Ексголкіпер Реала зафейлив у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Поєдинок Ліги чемпіонів Марсель – Спортінг став повним провалом для воротаря гостей Антоніо Адана, який колись навіть грав на Реал Мадрид.

Усе почалося з 13-ої хвилини, коли голкіпер португальського клубу намагався вибити м'яч якнайдалі від воріт, а влучив у Алексіса Санчеса, який на нього набігав. Від гравця Марселя м'яч залетів у сітку воріт.

На 16-й хвилині Адана знову пропустив. І хоч цього разу він особисто не привіз, проте частка провини є і на ньому. Іспанець зайняв дуже невдалу позицію у воротах, що не дозволило йому парирувати удар головою від Аміна Харіта.

А кульмінацією провального поєдинку Антоніо Адана стала червона картка, яку він отримав уже на 23-й хвилині. Голкіпер зіграв рукою за межами штрафного майданчика, щоби не дозволити Нуну Таварешу вийти на порожні ворота. (Серія помилок голкіпера Спортинга з 1:20 на відео)

Загалом поєдинок завершився перемогою Марселя з рахунком 4:1, хоча матч для них починався вкрай неприємно, коли вони пропустили на першій хвилині.