Приємна бухгалтерія. Повна звітність заробітків українських команд в єврокубках

Шахтар, Динамо, Зоря, Колос та Десна підзаробили.

Осіння стадія єврокубкових змагань завершилася, а це означає, що можна підбити попередні підсумки фінансової вигоди для українських представників у Лізі чемпіонів та Лізі Європи. Шахтар та Динамо суттєво поповнили свій бюджет у найпрестижнішому євротурнірі:

Донецький Шахтар вже заробив у 44 мільйони євро:

Бонус за потрапляння у груповий етап Ліги чемпіонів – 15,25 млн. євро Бонус на основі рейтингу, складеному за 10 років виступів у єврокубках – 21,05 млн. євро Бонус за перемоги в Лізі чемпіонів – 5,4 млн. євро (за дві перемоги над Реалом) Бонус за нічиї в Лізі чемпіонів – 1,8 млн. євро (дві нічиї з Інтером по 900 тисяч євро за кожну) Бонус за вихід в 1/16 Ліги Європи – 500 тисяч євро.

Photo by Handout/VfL Wolfsburg via Getty Images Київське Динамо заробило менше, але теж дуже непогано – 35,7 мільйона євро:

Бонус за потрапляння у груповий етап Ліги чемпіонів – 15,25 млн. євро Бонус на основі рейтингу складеному за 10 років виступів у єврокубках – 16,62 млн. євро Бонус за перемогу в Лізі чемпіонів – 2,7 млн. євро (за перемогу в Києві над командою Реброва) Бонус за нічию в Лізі чемпіонів – 900 тис. євро (нічия в Угорщині з Ференуварошем) Бонус за вихід в 1/16 Ліги Європи – 500 тисяч євро.

Фото ФК Динамо Київ Зоря Віктора Скрипника хоч і вилетіли з Ліги Європи, але таки змогла трохи наповнити бюджет луганської команди: на майже 5 мільйонів євро.

Бонус за потрапляння в груповий етап Ліги Європи – 2,92 мільйона євро; Бонус на основі рейтингу складеному за 10 років виступів у єврокубках – 714 300 євро Бонус за перемоги в Лізі Європи – 1,14 млн.євро (за звитяги у матчах з АЕКом в Афінах та Лестером у Запоріжжі)

Скромніші здобутки у Колоса та Десни. Клуб із Ковалівки заробив 540 тисяч євро, а чернігівці задовольнилися скромними 280 тисячами бонусів за вихід у кваліфікацію до Ліги Європи.

Читайте також: З ким гратиме Динамо та Шахтар у Лізі Європи? Стали відомі ВСІ потенційні суперники

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також