Питання з тренером можна закривати?! Вацко назвав, хто очолить збірну і деталі контракту

Віктор Вацко повідомив останні деталі стосовно нового тренера збірної України.

Журналіст у своїй авторській програмі Вацко on air сказав, що за його даними, які він отримав з УАФ, Українська асоціація футболу домовилися з Сергієм Ребровим, щоби він очолив нашу національну команду. 

Зараз відбувається фінальний етап узгодження контрактів із помічниками тренера. І найближчим часом про призначення Реброва можуть уже оголосити офіційно. При цьому контракт фахівця буде розрахований на три роки.

Сергій Ребров очолить збірну УкраїниPhoto by Getty Images

Хороша новина, слава Богу. Питання головного тренера національної збірної України, я думаю, можна закривати. Маю інформацію із нашого футбольного капітолію, що Андрій Васильович ходить задоволений і говорить, що все, з Ребровим вже домовилися. Заключний етап, наскільки я зрозумів, зараз юридично-економічні нюанси контрактів із іспанськими помічниками Сергія Станіславовича. Тому я думаю, що все це незабаром буде фіналізовано. Наші футбольні очільники очікують, що 2-3 тижні й про все можна буде оголошувати офіційно. Тобто все буде підписано. Хотілося б з полегшенням видихнути, і я сподіваюся, що бодай в цьому випадку словосполучення 2-3 тижні не перетвориться на мем. І, до речі, ще один момент. Я вас закликаю не вірити інсайдерам, які пишуть про контракт Реброва з УАФ на 8 чи 10 років. Мова йде про два цикли – до Євро-2024 і до Чемпіонату світу 2026-го року. Тобто в нас виходить 3 роки, про такий контракт йде мова. Два повні цикли, я вважаю, що це правильно і нормально, – сказав Вацко.

Читайте також: Спрогресував за сезон! Ексгравець Шахтаря може перейти у Ювентус за 50 млн євро

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також