Радість змінилася на розпач. Україна несподівано програє Албанії у Лізі націй. ВІДЕО

Збірна України у стартовому матчі Ліги націй грала з Албанією.

У цій зустрічі Сергій Ребров не міг розраховувати на Михайла Мудрика, який опинився поза заявкою на матч через пошкодження, тому керманич нашої національної команди випустив на позицію лівого вінгера дебютанта Владислава Кабаєва.

Команди дуже обережно розпочали поєдинок і грали майже без моментів. Албанці декілька разів підходили до воріт Трубіна, але великої гостроти їм не вдавалося створити.

Збірна України теж не вражала грою в атаці і свою першу нагоду створила аж перед перервою. Забарний віддав передачу з власної половини поля на Циганкова, той у дотик скинув на Яремчука і нападник стріляв з гострого кута із меж штрафного майданчика – голкіпер Албанії Стракоша відбив на кутовий.

Одразу по тому після подачі від прапорця головою пробивав/скидав Бражко, але м'яч пройшов поруч з воротами. Це всі небезпечні моменти, які мали українці за перші 45 хвилин.

Та вже на старті другого тайму синьо-жовті вийшли вперед у рахунку. На 49-й хвилині Конопля замкнув навіс з лівого флангу від Миколенка – захисник Шахтаря з лету із меж штрафної зони відправив м'яч у кут воріт – 1:0

Та раділи українці недовго. Уже на 54-й хвилині гості зрівняли рахунок. Після подачі з кутового підопічні Реброва не змогли вибити м'яч (Конопля влучив у партнера по команді), "шкіряний" відскочив до Ісмаїлі, який з декількох метрів прошив Трубіна – 1:1.

А вже на 66-й хвилині албанці забили вдруге. Манай прострілив з лівого флангу до штрафного майданчика, Лячі, довкола якого були Миколенко і Бражко, пропустив м'яч на дальню стійку, де був ніким не прикритий Асані і вінгер у дотик перегерав Трубіна – 1:2.

Ребров взявся рятувати ситуацію і зробив одразу аж три заміни: замість Кабаєва, Шапаренка та Судакова вийшли Ярмоленко, Ванат і Піхальонок. Потім на полі з'явилися Малиновський і Зінченко.

Після цього збірна України почала гостріше діяти попереду і декілька разів пробивала, але м'яч проходив повз ворота албанців.

Бодай зрівняти рахунок українці так і не змогли – поразка 1:2 для команди Реброва у стартовому матчі Ліги націй.

Нагадаємо, уже 10-го вересня збірна України зіграє з Чехією, як а в своєму поєдинку поступилася 1:4 Грузії.