Денис Бойко: Рахунок є – це найважливіше. Коментарі після матчу Ренн–Динамо

Динамо здобуло вольову перемогу над Ренном у Франції – 2:1. Переможний м’яч забив Віталій Буяльський на 89-й хвилині матчу, коли кияни грали у меншості. Дуже важлива перемога, яка зробила Динамо одним із лідерів своєї групи Ліги Європи. Самі гравці київського клубу ось як прокоментували учорашній матч:

Денис Бойко, воротар Динамо:

Будь-який суперник у Лізі Європи – це команда хорошого рівня. Ренн грав удома і не дивно, що вони атакували. У них більш силовий футбол, багато хороших стандартах. Плюс багато б’ють здалеку. Хочу привітати команду з важливою вольовою перемогою. Ми залишилися вдесятьох, досягли позитивного результату. Хочу подякувати хлопцям, адже я припустився помилки в першому таймі, команда не зупинилася і, як бачите, здобули результат. Всім дякую за гру.

Ми йдемо від матчу до матчу, для нас кожна гра важлива. Перед цим два поєдинки звели внічию, мало хто в нас вірив, що можемо виграти. Усі раді, усі задоволені, у роздягальні хороша атмосфера. Завжди приємно вигравати.

Рахунок є, а фарт чи клас – це вам журналістам розбирати.

Михайло Круг у роздягальні? В нас немає такого, що хтось один ставить плейлист. Є хлопці, які ставлять, що хочуть і пішло-поїхало.

Микола Морозюк, півзахисник Динамо:

По грі – Ренн найсильніший суперник у нашій групі. Ми очікували, що вони вдома грають доволі агресивно і грають в атакувальний футбол. Все, чого очікували – так і було. Звичайно, були помилки.

Для нас сьогодні була важлива перемога: і для розташування у турнірній таблиці, і в цілому для команди.

Як можна було влучити у поперечку? Я ще хвилин 15 не міг повірити.

Ренн зі сторони може виглядав і агресивно, але вони не мали стовідсоткових моментів. Пропущений м’яч, я вважаю, що це не момент. Так можна і з центра поля пробити. Але це футбол. В цілому, ми сьогодні виглядали дуже непогано.

Беньямін Вербич, нападник Динамо:

З перших хвилин зустрічі почувався трохи дивно, не знав, як відреагують м’язи. Але потім усе було добре. До слова, це, напевно, вперше в грі у мене було стільки спринтів.

Найважча гра? Однозначно – так! У перших двох матчах ми повинні були перемагати, але не змогли цього зробити. Сьогодні ми перемогли в непростій зустрічі. Ренн – дуже хороша команда. Вони також хотіли виграти і йшли вперед великими силами. Ми змогли цим скористатися – зіграли тактично грамотно.