Ракета Малиновського! Гарматний удар українця вибиває ПСЖ з Кубка Франції. ВІДЕО

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Марселя на поєдинок 1/8 фіналу Кубка Франції з ПСЖ.

Команда українця активно розпочала домашню зустріч, але першими забити могли саме гості зі столиці. Португальський захисник паризького клубу Нуну Мендеш після швидкої атаки вийшов віч-на-віч із Пау Лопесом і пробив – м'яч влучив у голову голкіперу марсельців.

Олімпік відповів потужно. Ундер з-за меж штрафного майданчика цілив у дальній верхній кут воріт Доннарумми – сейв чемпіона Європи врятував ПСЖ.

Господарі тиснули і свого досягли на 31 хвилині. Рамос не встиг за Ундером і привіз пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Алексіс Санчес – 1:0!

Рамос виправився перед свистком на перерву. У компенсований до першого тайму час Легендарний іспанський захисник після подачі Неймара з кутового влучним ударом головою відправив м'яч у сітку воріт Марселя – 1:1!

Після перерви господарі швидко повернули собі лідерство завдяки Малиновському. На 57 хвилині українець потужним ударом з лінії штрафного майданчика не залишив шансів Доннаруммі – 2:1!

Парижани до останньої хвилини намагалися врятувати матч, але ні Мессі, ні Неймар, ні Рамос (хоч він і мав непоганий момент, та пробив у руки Лопесу) не змогли ще раз забити марсельцям.

Марсель перемагає зірковий ПСЖ завдяки голу Малиновського!