Рахунок 5:9 у європейському чемпіонаті! Справжнє божевілля в одному матчі. ВІДЕО

У чемпіонаті Чехії справжнє божевілля.

У матчі 12 туру чемпіонату Чехії Злін вдома приймав Младу Болеслав. Злін, який зараз перебуває на останньому місці в турнірній таблиці, після першого тайму дещо несподівано перемагав фаворита 2:1. Проте, це був лише початок. У другому таймі команди на двох забили ще 11 м'ячів, а загальний рахунок матчу став 5:9. Ця результативна перемога дозволила піднятися Младі Болеслав на 5 місце на даний момент.

Варто відзначити, що забивали у цьому матчі 11 різних футболістів з обох команд. Також така результативність у матчі встановила новий рекорд у чемпіонаті Чехії. До цього найрезультативнішими були матчі у 10 м'ячів. Славія – Угерске Градіште (9:1 у жовтні 1995 року) та Яблонець – Зноймо (5:5 у серпні 2013 року).