Расистський скандал. Тренер ПСЖ має великі проблеми

За інформацією, яка потрапила в руки журналіста Данієля Ріоло, Крістофа Галтьє звільнили з Ніцци не лише через спортивні результати, а й через расистські вислови, які нинішній тренер ПСЖ дозволяв собі стосовно членів команди.

Расистський скандал. Тренер ПСЖ має великі проблемиPhoto by Getty Images

Коли французький фахівець залишав Ніццу влітку 2022, спортивний директор "орлят" Жульєн Фурньє заявив, що розкриття справжніх причин звільнення Галтьє зруйнує його кар'єру. Функціонер натякав, що причини полягають не тільки у спортивній площині.

В електронному листі Фурньє до директора INEOS Дейва Брейлсфорда (керівництво клубу) функціонер розповідає про свою розмову з Галтьє:

Крістоф Гальтьє сказав мені, що я повинен взяти до уваги "реальність міста" і що ми не можемо мати стільки темношкірих і мусульман у команді. Він сказав мені: "Минулого вечора я пішов у ресторан, і всі накинулися на мене, кажучи, що наша команда переповнена чорношкірими та мусульманами", а потім додав: "Жульєн, ти повинен розуміти, в якому ми місті, ми в місті Жака Медесена (колишній мер Ніцци – прим.ред.) і наша команда не відображає того, що хочуть люди, так само як вона не відображає мене самого." У мене з Галтьє не було суперечок на тему спорту, лише про релігію і колір шкіри.

Зазначається, що таку позицію демонстрував не лише Галтьє а і його син (за сумісництвом агент свого батька-тренера). На одній із зустрічей син Галтьє сказав:

Ви створили команду покидьків. Там лише чорні, і половина вашої команди в четвер по обіді в мечеті.

Керівництво ПСЖ заявило про розслідування, за підсумками якого буде прийнято рішення щодо долі Галтьє в клубі. Якщо написане виявиться правдою з тренером-расистом розірвуть контракт.

Читайте також: Справедливі слова. Ексгравець збірної України відреагував на відео страти українського військового

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також