Расистський Спартак

Не минуло й місяця після серйозного расистського скандалу в російських клубах, як московський Спартак знову пірнув в океан світової критики. Нагадаємо, що гравець Ліверпуля Ріан Брюстер дав розгорнуте інтерв’ю на тему расизму у матчі з молодіжкою Спартака. Цього разу у твіттері москвичі запостили новину з принизливим коментарем. До вашої уваги скрін:

На відео знято, як темношкірі футболісти займаються вправами, але підпис із расистським підтекстом відверто шокує:

Дивіться, як шоколадки тануть на сонці.

Пост провисів на сторінці Спартака добрі півдня, і лише лінивий не скористався з цього.

Пост у соціальних мережах, що містить “расистські посилання”, розміщений російським клубом “Спартак Москва”, показує шокуючий рівень невігластва, – каже начальник антидискримінаційного органу FARE (Football Against Racism in Europe).

 
Расизм – одна з найбільших проблем, з якими Росія стикається в рік чемпіонату світу. Подібні випадки показують, як в цій країні деякі люди ставляться до меншин. Це неправильно, що найбільший клуб Росії допускає такі расистські натяки і жартує з цього. Нещодавно вони були покарані за ісламофобські скандування, але тепер зрозуміло, що повідомлення не дійшло до гравців або керівництва клубу, – коментує цю ситуацію виконавчий директор FARE – Піара Поуар.

Цікаво, що Спартак вже не вперше опинився в подібній ситуації. Окрім вищезгаданого інциденту з Ріаном Брюстером, були й інші випадки. У вересні 2017 гравця Ліверпуля Боббі Адеканьє, який є уродженцем Нігерії, фани Спартака в Москві під час гри молодіжної ЛЧ ображали скандуванням і жестами. УЄФА покарала клуб, закривши певні сектори на наступні матчі молодіжки.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також