Реал не має права виступати у фіналі ЛЧ© Легендарний чемпіон Європи розніс мадридців

Футбол такий.

Легендарний голкіпер Манчестер Юнайтед та збірної Данії Петер Шмейхель залишився незадоволений результатом матчу Реал Мадрид – Манчестер Сіті, який завершився перемогою господарів 3:1, що дозволило їм пройти до фіналу. Данський воротар наголосив, що Реал був слабшим у двоматчевому протистоянні. Про це він заявив в ефірі CBS Sport.

Реал не має права виступати у фіналі. Він був помітно слабшим упродовж двох матчів. Перший гольовий момент на 90-й хвилині призвів до взяття воріт. Другий гол – це його другий момент, третій гол – після третього удару у ворота. Манчестер Сіті повністю контролював гру, але стадіон може стати вашим 12 гравцем. Після моменту у Вінісіуса на початку другого тайму трибуни просто збожеволіли, це було неймовірно.

Утім, Шмейхель таки відзначив рису, яка допомогла Реалу пробитися у фінал ЛЧ.

Але ніколи не можна сумніватися у футболістах цієї команди. Завжди йдеться про те, що досвід дуже важливий у цьому турнірі, і вони виявили пристрасть, волю до перемоги. Ці гравці вже бували в подібних ситуаціях, і те, що багато хто з них уже вигравав Лігу чемпіонів кілька разів, означає, що вони не бояться таких моментів. Вони вірять одне в одного, у тренера. Це було вражаюче.