Реалії українського футболу. Стало відомо, за скільки Динамо придбало Кабаєва

За інформацією  київське Динамо та луганська Зоря днями здійснили кадровий обмін. За його умовами до киян приєднався Владислав Кабаєв, у зворотньому напрямку поїхали Роман Вантух, Денис Антюх, Микола Михайленко, Володимир Бражко та Назарій Русин. Два останні одразу відзначилися голами у ворота Динамо в очному протистоянні команд у рамках 3-го туру УПЛ. За словами генерального директора Зорі Станіслава Оганова, цей обмін не коштував клубам ані копійки.

Фото ФК Зоря Луганськ

Про фінанси взагалі не йдеться. Особисто я думаю, що Кабаєв коштує набагато більше встановлених на нього 1,2 млн євро (дані Transfermarkt). Ніхто нікого не купував і ніхто нікого не продавав. Одні футболісти прийшли, інші – пішли. Гравці, які не підійшли Динамо, підійшли Зорі. Кабаєв зацікавив Динамо ‒ і перейшов у київський клуб. Він п'ять років вірою і правдою служив Зорі, втрачав своє здоров'я, тому ми відпустили його безкоштовно. Саме так Динамо відпустило до нас своїх гравців.

Вікно відчинене до 22 вересня. По Богдану Бутку буде так, як вирішать тренери. Якщо він буде потрібен, то ми зробимо все, щоб його перехід відбувся. Наша справа - допомагати тренерському штабу.

Читайте також: Талановитіший за Циганкова. Суркіс назвав головного діаманта Динамо

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також