Реалізація підводить Кривбас. Команда Вернидуба прикро програє Вікторії в ЛЄ. ВІДЕО

Кривбас стартував у єврокубках.

Криворіжці у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи грали з Вікторією Пльзень. Цей поєдинок був номально домашнім для українського клубу і проходив на стадіоні в Кошице.

Гравці Кривбаса досить активно розпочали зустріч і вже на 20-й хвилині повели у рахунку. Іван Дібанго отримав передачу на лівому фланзі, уникнувши офсайду, і віддав передачу до штрафного майданчика на Прінса Аду, який з декількох метрів прошив голкіпера Вікторії – 1:0.

Ще одну нагоду забити підопічні Юрія Вернидуба мали на 38-й хвилині. Дібанго отримав м'яч у штрафному майданчику суперника і сильно пробив у ближній кут – сейв воротаря.

Та вже на старті другого тайму Вікторія відігралася. На 48-й хвилині чехи перехопили м'яч на половині поля Кривбаса і 16-річний Панош із дальньої відстані потужним ударом вколотив м'яч у верхній кут воріт Кліщука – 1:1.

За декілька хвилин Аду намагався повернути перевагу криворіжців, але його удар із-за меж штрафного майданчика пройшов над поперечкою.

А після цього українська команда ледь двічі не пропустила після двох обрізок біля власних воріт. Спочатку з близькох відстані пробивав Черв і м'яч пролетів поруч зі стійкою, а потім віч-на-віч із Кліщуком виходив Шульц, але голкіпер вчасно зблизився з гравцем Вікторії і врятував Кривбас.

На 67-й хвилині Луньов стріляв із меж штрафної зони – голкіпер чехів відбив перед собою. Атака продовжилася і потім Романчук завдав удару головою, але м'яч влучив у поперечку. Через хвилину Соса виходив віч-на-віч із Тврдонем, але воротар Вікторії врятував.

За таке марнотратство суперники покарали Кривбас на 69-й хвилині. Шульц вивів на побачення з Кліщуком Вашуліна і нападник Вікторії в дотик відправив м'яч у сітку воріт – 1:2.

На 83-й хвилині гравці Кривбаса розіграли чудову комбінацію і Соса пробивав із меж штрафного майданчика – голкіпер Вікторії забрав м'яч до рук.

Зрівняти рахунок команда Вернидуба не змогла і тепер все вирішиться у матчі-відповіді, який пройде за тиждень, 15-го серпня.