Реалізував штрафний з 30 метрів! Карпати впевнено долають Металіст. ВІДЕО

Львівські Карпати у 14 турі Першої Ліги приймали харківський Металіст.

Підопічні Мирона Маркевича спокійно розібралися із командою, яка наразі розташувалася на останній сходинці в турнірній таблиці.

Вже на 9 хвилині львів'яни повели в рахунку. Тарас Саків віддав зручну передачу на бразильця Ігоря Невеса, а нападник головою точно пробив у правий кут воріт. 1:0.

На 23 хвилині господарі закріпили за собою перевагу у рахунку. Капітан команди Амбросій Чачуа виконував штрафний удар з метрів 30. Півзахисник робив подачу, але м'яч опинився у воротах Металіста після того, як Владислав Бабогло просто пропустив його повз себе. 2:0.

На цьому лідер чемпіонату не зупинився. У другому таймі Карпати провели хорошу атаку правим флангом. Павло Полегенько побачив вривання одноклубника і віддав хорошу передачу у штрафний майданчик, а Ян Костенко зробив рахунок 3:0 точним ударом з близької відстані.

В підсумку Карпати в черговий раз долають суперника і впевнено лідирують у Першій Лізі України групи А. Щодо харківського Металіста, то тут все не надто добре. Команда після 14 турів має всього 7 очок і замикає турнірну таблицю чемпіонату.