Чи буде Ребров у збірній України? Циганик розкриває всі деталі ситуації

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про ситуацію навколо імені нового тренера збірної України:

Ім’я нового головного трнера збірної України ми почуємо в четвер. Сергій Ребров був головним фаворитом на цю посаду. Він хотів і хоче працювати в збірній України, його кроки одразу після прощання Шевченка були направлені на те, щоби вирішити питання розірвання контракту з Аль-Айном. Наскільки мені відомо Ребров навіть мав усну згоду на розрив угоди від керівництва Аль-Айну, але, коли справа дійшла до документального затвердження, арабський клуб вирішив взяти паузу. На даному етапі ця команда не має наміру розривати контракт із Сергієм Ребровим.

Ребров зараз перебуває в Києві, але 10 серпня він має вилетіти в ОАЕ, щоби продовжити консультації по даній ситуації. Повним ходом йдуть консультації з юристами. Чи варто розривати контракт? Які можуть бути фінансові і штрафні санкції за це? Стосовно всього цього проводяться консультації з фаховими спеціалістами. Поки всі питання з контрактом в Аль-Айні не будуть узгодженні Сергій Ребров не зможе очолити збірну України, але сподіваємося, що найближчими днями все буде  вирішено.

Читайте також: Зірвав овації! Лунін врятував Реал фантастичним сейвом у матчі з Міланом. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також