Рекордний гол не допоміг. Збірна Італії розібралася з Албанією на Євро-2024. ВІДЕО

Чинний чемпіон Європи збірна Італії у своєму першому матчі на Євро-2024 грала з Албанією.

Скуадра Адзурра вважалася безсумнівним фаворитом зустрічі, але албанці на старті поєдинку внесли інтригу, коли забили найшвидший м'яч в історії чемпіонатів Європи

На 23-й секунді Байрамі скористався помилкою Дімарко при вкиданні ауту і вколотив м'яч у сітку воріт Доннарумми – 0:1.

Та італійці дуже швидко перевернули хід гри і вийшли вперед у рахунку. Спочатку, на 11-й хвилині, Бастоні після навісу з флангу від Пеллегріні потужним ударом головою прошив Стракошу – 1:1.

А згодом, на 16-й хвилині, Барелла майже з лінії штрафного майданчика гарматним пострілом вколотив м'яч у сітку – 2:1.

Після цього італійці могли забивати ще двічі. Фраттезі та Скамакка небезпечно пробивали з меж штрафного майданчика, але в обох випадках Стракоша фантастичними сейвами рятував збірну Албанії.

У другому таймі підопічні Спалетті продовжили тиснути на ворота суперників і дуже близьким до гола був К'єза, але м'яч після його удару пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Та, попри значну перевагу, забити ще раз гравці збірної Італії не спромоглися. Скуадра Адзурра перемагає з рахунком 2:1 Албанію, яка так і не змогла повторити диво перших секунд.