Репетиція перед битвою! Молодіжка Динамо з допомогою Клейтона і Русина не залишає шансів Шахтарю. ВІДЕО

Напередодні головного матчу осені в УПЛ стосунки з’ясовували молодіжні команди Шахтаря та Динамо

Мірча Луческу у поєдинку молодіжних команд лідерів УПЛ міг побачити найближчий резерв команди. Так, за Динамо в основі вийшли Русин та Клейтон, які доповнили атакувальну міць разом із Вікентієм та Назаром Волошиними.

Киянам вдалося забити першими уже на 8-ій хвилині. Клейтон отримав м’яч у штрафному майданчику Гірників, відпасував на Бодню, а той прострілив на Назара Волошина. М’яч після удару 17-річного гравця Динамо воротар Шахтаря Турбаєвський відбив, але на добивання першим встиг Вікентій Волошин – 1:0.

Свій бомбардирський хист на 28 хвилині показав Назарій Русин. Форвард отримав довгий пас від партнера, протягнув до лінії штрафного майданчика, хитнув захисника і пробив у кут воріт гостей – 2:0. Це перший гол Русина в сезоні.

Після перерви Шахтар один м’яч зусиллями В’юнника відквитав – 2:1.

Проте, Динамо втримало необхідну перемогу, забивши ще один м’яч. Ванат реалізував пенальті, зароблений Мащенком (півзахисник постраждав від зіткнення з голкіпером гостей) – 3:1!

Протистояння основних команд під керівництвом Луческу і Каштру заплановане на 8 листопада. Матч розпочнеться о 17:00, студію перед поєдинком і саму гру ви зможете побачити на ютуб-каналі FootballHub, починаючи з 16 години дня.