Реванш за фінал Євро. Англія в Неаполі перемагає Італію. ВІДЕО

Конкуренти збірної України за місце на Євро-2024 зіграли в Неаполі.

Збірна Італії відверто провалила перший тайм поєдинку з Англією. Підопічні Роберто Манчіні пропустили вже на 13 хвилині зустрічі. Сака подав з кутового, удар Кейна захисники команди господарів заблокували, але ніхто не став на шляху м'яча, коли пробивав Райс0:1!

Гол гостей мав завести італійців, а натомість підопічні Саутгейта повністю захопили ініціативу в грі. Це дало результат під завісу тайму. Спінаццола у боротьбі з Кейном зіграв рукою і арбітр зустрічі після перегляду відеоповтору вказав на одинадцятиметрову позначку. Капітан англійців пенальті впевнено реалізував – 0:2 на 44 хвилині. Цей гол став для Кейна 54 у складі Англії – рекорд цієї збірної.

У компенсований до першого тайму час мав добивати збірну Італії Гріліш. Гості організували швидку контратаку, яку після передачі Кейна ударом в порожні ворота мав завершити вінгер Ман Сіті, але неочікувано англійський півзахисник пробив вкрай незграбно – промах.

Після перерви на полі постала зовсім інакша збірна Італії.

Підопічні Манчіні досить швидко відквитали один м'яч. На 56 хвилині дебютант господарів Ретегі після передачі Пеллегріні своїм ударом не залишив шансів Пікфорду – 1:2.

Італія захопила ініціативу в грі, але до 80 хвилини градус гри не збільшувався, а потім інтриги додав Шоу. Захисник збірної Англії впродовж 2 хвилин отримав дві жовті картки (за затягування часу і фол) – вилучення!

Італійці спробували організувати навалу на ворота гостей, але до реальної загрози справа так і не дійшла. Англія перед матчем з Україною здобуває надважливу перемогу.

В іншому матчі дня групи C Північна Македонія здолала Мальту з рахунком 2:1.