Результати ЛЧ: Неймовірний Дібала, останній шанс Аталанти і перестрілка у Мадриді

П’ятий тур Ліги Чемпіонів видався наповненим неочікуваними результатами.

Останній шанс Аталанти

Команда Руслана Малиновського перебувала у безвихідній ситуації. Аталанті обов’язково потрібно було перемагати в заключних двох матчах, аби сподіватись на вихід до плей-оф. Руслан Малиновський залишився в запасі, але і без українця в складі Аталанта провела сильний матч із загребським Динамо.

В середині першого тайму Муріель заробив і сам реалізував пенальті. А одразу на старті другої половини остаточний рахунок встановив Гомес. 2:0 Аталанта перемагає Динамо Загреб і поки залишається на останньому місці, але в разі перемоги над Шахтарем має усі шанси на вихід в плей-оф.

Магічний Дібала

В групі D Ювентус приймав Атлетико. На цей матч у стартовий склад повернувся Кріштіану Роналду, але не португалець став героєм поєдинку. Мадридці після поразки від Баєра вирішили зіграти агресивно та більше за Юве пробивали по воротах.

Але один удар Дібали вирішив усе. Аргентинець ідеально виконав штрафний удар і просто не залишив шансів Облаку. 15:6 – перевага Атлетико за ударами, але на табло перемога Ювентуса.

Битва ТОПів

Найбільш статусний матч ігрового дня відбувся у Мадриді. Реал повинен був реабілітуватись за 0:3 в Парижі. Команда Зідана повністю контролювала матч і практично нічого не дозволяла супернику. До 81-ї хвилини мадридці вигравали 2:0.

Але спочатку помилки Варана і Куртуа дозволили забити Мбаппе, а далі рикошет і потужний удар Сарабії шокували Сантьяго Бернабеу. 2:2 – ПСЖ врятував практично повністю програний матч і забезпечив собі перше місце. До речі, Реал так само вже гарантував собі вихід до 1/8 фіналу.