Результати матчів Ліги чемпіонів. Мбаппе з Мессі роблять гру, Інтер зупиняє Шериф, а Ліверпуль у суперматчі б'є Атлетико. ВІДЕО

Найсильніший клубний футбол повернувся

Юрій Вернидуб у міланському матчі з Інтером не міг розраховувати на свого найкращого гравця – голкіпера Гіоргіоса Атанасідіса.

Місце у воротах на матч із чемпіоном Італії зайняв Дімітру Челядник. До перерви молдовський гравець декілька разів рятував свою команду від гола. Проте одного разу йому все ж довелося витягати м'яча із сітки власних воріт. Едін Джеко феноменальним ударом злету поцілив у дальній верхній кут воріт Шерифа – 1:0.

Підопічні Вернидуба до перерви мали шанс на контратаці, але зрівняти рахунок вдалося вже у другій половині. Себастьян Тілль класно виконав штрафний удар, змусивши капітулювати Саміра Хандановича – 1:1!

Раділи гості такому результату, на жаль, не довго. На 58 хвилині (за 6 хвилин після гола Шерифа) Відаль після передачі від Джеко вийшов віч-на-віч із Челядником і пробив у ближній кут. Голкіпер гостей відверто не виручив – 2:1.

Підсумковий результат своїм ударом на 67 хвилині встановив Де Врей. Оборонець господарів скористався скиданням від Думфріса, пробивши у ближній кут воріт Шерифа. Знову голкіпер гостей не врятував – 3:1.

Після трьох турів Шериф все ще очолює групу D з 6-ма очками. Стільки ж балів має Реал, Інтер з 4 очками третій, а Шахтар з одним пунктом на останній сходинці.