Результати матчів відбору на ЧС-2022. Футболіст Реброва знищує Росію, гол динамівця Родрігеса не злякав Португалію Роналду

Розгроми і сенсації

Збірна Португалії після скандалу з Сербією завітала до сенсації минулого туру – Люксембургу. Жерсон Родрігес своїм ударом у попередньому матчі поставив на коліна Ірландію, тому натхнений своїм подвигом динамівець виділявся активністю і у зустрічі з командою Роналду.

Активність принесла результат на 30 хвилині. Сінані подав у штрафний майданчик гостей, а Родрігес у стрибку ударом головою підправив м’яч у сітку воріт Лопеша – 1:0!

Португальці відігралися у компенсований до першого тайму час. Нету подав на лінію воротарського майданчика люксембужців, а Діогу Жота легким кивком голови направив м’яч у дев’ятку воріт Моріса – 1:1.

Після перерви лідерські якості показав Кріштіану Роналду. На 51 хвилині зірковий форвард Ювентуса після передачі від Канселу ударом злету поцілив точно у кут воріт господарів – 1:2!

Гол Паліньї (асист знову на рахунку Нету) добив непоступливу команду Родрігеса – 1:3!

Збірна Словаччини дала вдома ляпас збірній Росії. Шкріньяр після навісу Мака забив ще у першому таймі – 1:0!

Після перерви Фернандеш рахунок зрівняв, але гравець Ференцвароша Сергія Реброва Роберт Мак, повозивши оборону росіян, забив другий м’яч словаків у ворота Шуніна – 2:1!

Результати всіх матчів дня: Група А

Азербайджан 1:2 Сербія

Люксембург 1:3 Португалія