Рятівний гол! Дніпро-1 на останніх хвилинах вириває перемогу в Металіста. ВІДЕО

У 9-му турі УПЛ Металіст в Ужгороді на стадіоні Авангард приймав Дніпро-1, який у попередньому матчі з Інгульцем вперше у сезоні втратив очки в чемпіонаті України.

У першому таймі жодній з команд не вдалося забити та й ударів у площину було обмаль. Дуже небезпечний момент створили саме підопічні Кучера ближче до перерви. Гуцуляк обігрався у стіночку з Адамюком у штрафному майданчику Металіста і завдав удару з близької відстані. Утім м’яч пройшов повз ворота.

На старті другого тайму непогану нагоду мали гравці Дніпра-1. Довбик отримав м’яч у штрафній зоні суперника і відкотив під удар Гуцуляку. Але той з вигідної позиції пробив заслабко і голкіпер Металіста Орест Костик з легкістю парирував.

По перерві дніпряни захопили ініціативу і намагалися перетворити її у гол. Чудову нагоду у середині другого тайму мав Когут, який вийшов на заміну. Амаш виконав подачу з лівого флангу, м’яч рикошетом від захисника Металіста відлетів до півзахисника Дніпра-1 і він з лінії воротарської зони завдав удару головою. М’яч пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою.

Згодом після подачі з кутового небезпечно пробивав Адамюк, але теж невлучно. За ним момент мав Довбик, який після навісу зі стандарту також схибив головою. Дуже небезпечно з дальньої відстані стріляв Бабенко, але м’яч пролетів дуже близько від воріт.

На 85-й хвилині Дніпро-1 таки дотиснув суперника. Піхальонок розрізною передачею вивів віч-на-віч з голкіпером Когута, якого загубили захисники, і півзахисник перекинув воротаря Металіста – 0:1.

Наприкінці другого тайму Металіст ще й залишився у меншості. Книш з двох ніг влетів у Бабенка і арбітр зустрічі цілком заслужено показав гравцю пряму червону картку.

Тож Дніпро-1 вириває перемогу в Металіста і продовжує лідирувати у турнірній таблиці, маючи 22 пункти.