Різні вагові категорії. Зоря нокаутує СК Дніпро-1

Невдахи 1/8 фіналу Кубка України СК Дніпро-1 і Зоря виявляли сильнішого в рамках матчу УПЛ.

Приголомшили зі старту

Старт зустрічі для знекровленої травмами (Кравченко, Чичиков, Сафронов, Логінов) команди Михайленка став приголомшливим. Зоря вже на другій хвилині відкрила рахунок зусиллями тих, хто не забив пенальті у матчі Кубка з Олександрією. Кочергін відгукнувся на довгий пас від Михайличенка, віддав передачу у штрафний майданчик на Кабаєва, який на замасі прибрав суперника і пробив у дальню дев’ятку воріт Юрчука – 0:1.

Шокуючий старт для господарів перейшов у звичну гру для Зорі, яка захопила контроль на полі, але не форсувала події. Такий темп створив ілюзію, що дніпряни прийшли в себе. Ілюзію, бо на 22 хвилині підопічні Михайленка знову припустилися помилки, яка коштувала команді пропущеного м’яча. Лєднєв подав з кутового, Чеберко зробив скидання на дальню стійку, де ніким не прикритий Іванісеня з пари метрів розстріляв ворота Юрчука – 0:2.

Одна контратака Дніпра

Другий тайм не віщував проблем гостям, які могли досить швидко забивати свій тертій м’яч у зустрічі, але Кабаєв прийняв, як виявилося, неправильне рішення, віддавши на Лєднєва. І момент було втрачено. Дніпряни відповіли миттєво! Сніжко подав на Назаренка, удар головою якого потягнув Шевченко. Поки частина гравців господарів апелювала, що м’яч перетнув лінію воріт Зорі, а арбітр ігнорував претензії місцевих футболістів, Коркішко дограв епізод. Півзахисник, який у перерві змінив Булецу, не виключився з гри і з майже нульового кута пробив по воротах луганців – м’яч поміж ніг Шевченка зайшов у ворота – 1:2.

Зоря кинулася в атаку, і моменти посипалися один за одним. Тимчик, Лєднєв і Русин змарнували класні нагоди (особливо “відзначився” нападник луганців, який з декількох метрів без супротиву поцілив у Юрчука). Такий тиск недосвідчена команда Михайленка змогла витримувати недовго. На 73 хвилині перевагу до комфортної збільшив Кочергін. Тимчик прострілив у штрафний майданчик дніпрян, Лопирьонок не дотягнувся до м’яча і Кочергін в дотик пробив у дальній кут воріт господарів поля – 1:3.

Розгром господарів

Побиття на 83 хвилині продовжив Лєдєнєв. Тимчик заробив пенальті, а лідер Зорі без проблем реалізував одиндцятиметровий удар двічі (після першого вдалого виконання арбітр зустрічі Труханов попросив перевиконати, бо хтось із гравців гостей завчасно увійшов у штрафний майданчик) – 1:4.

Луганський клуб впевнено перемагає знекровлений СК Дніпро-1. Команді Михайленка не вистачає резерву, щоб на рівних грати з класно вибудованою Зорею.