Роналду шокував Іспанію

Матч імені Кріштіану Роналду. Португалець оформив хет-трик у божевільному поєдинку з Іспанією – 3:3.

Getty Images

Чемпіонат світу-2018 офіційно стартував. Сьогодні. Саме матчем Португалія – Іспанія. З повагою до всіх збірних, які вже встигли зіграти на турнірі, на такий футбол можна подивитися і в УПЛ.

А зустріч чемпіонів Європи та Червоної фурії – це те, чого очікуєш від Чемпіонату світу.

Іспанці шокували всіх, замінивши тренера за два дні до матчу. Хулен Лопетегі вже освоюється в Реалі і бажає успіху команді через соцмережі.

Після одного матчу складно сказати, що за тренер Фернандо Йєрро. Втім, здається, цим хлопцям головне не заважати. Вони все зроблять самі. Якщо проти них не грає Роналду…

Роналду – 3 🔥 Іспанія – 3 🔝Перший суперматч на Чемпіонаті світу😎Кріштіану точно людина❓

Опубліковано FootballHub 15 червня 2018 р.

Кріштіану оформив дубль ще у першому таймі. Перший гол Кріш забив з пенальті, яке сам і заробив уже на 4 хвилині. У випадку з другим м’ячем жахливої помилки припустився Давід де Хеа. Воротар МЮ, який цього сезону творив дива у воротах, не зумів зафіксувати м’яч після дальнього удару. До “подвигів” Лоріса Каріуса у фіналі Ліги чемпіонів іспанцеві далеко, але фейл ще той.

Іспанія двічі відігралася завдяки дублю Дієго Кости. Третій м’яч іспанців забив Начо у своєму дебютному матчі за збірну. І як забив! Цей гол точно буде в топі найкращих м’ячів турніру.

Під кінець другого тайму Роналду забив втретє. Кріштіану відзначився прямим ударом зі штрафного. Крім м’ячів португалець продовжує штампувати рекорди. Він забив на четвертому Чемпіонаті світу поспіль. Раніше таке вдавалося тільки Уве Зеелеру, Пеле і Мирославу Клозе. Класна компанія!

Хочеться помилятися, але навряд чи до плей-оф ми побачимо щось сильніше за це протистояння…