Роуз: Уже не можу дочекатися, коли завершу кар’єру!

Захисник Тоттенгема та збірної Англії Данні Роуз незадоволений бездіяльністю щодо проявів расизму у футболі.

З мене досить! Я думаю, що мені залишилося 5 чи 6 років у футболі і все! Я вже не можу дочекатися. Я просто хочу покинути все це! 

І Роуз має на увазі не тільки матч збірної Англії із збірною Чорногорії, де расизму було вдосталь. Англієць мав справу із расизмом ще у далекому 2012-му, коли грав за молодіжну збірну Англії U-21 проти Сербії.

Це почалося на розминці перед матчем. Я почув мавпячі вигуки прямісінько з трибун. Перший тайм був не таким поганим. Це можна було терпіти. Але в другій половині матчу в мене кинули два камені з трибун. Вони влучили мені в голову. Кожного разу, коли я торкався м’яча, з трибун лунав мавпячий крик. Я дуже розлютився і не міг сконцентруватися на грі.

Photo by Marc Atkins/Getty Images

Данні Роуз зізнається, що перед матчем кваліфікації на ЄВРО-2020 із Чорногорією готував себе психологічно до расистських проявів з боку вболівальників. Сербія знаходиться достатньо близько до Чорногорії.  Але все ж він мав надію, що щось таки змінилося на краще із 2012 року. Але, на жаль, ні.

Я хочу насолоджуватися футболом якомога довше. Але у футболі занадто багато політики і ще чогось зайвого. Тому я не можу дочекатися, коли вже завершу кар’єру. 

Роуз вважає, що покарання за расизм не такі суворі, тому й не дієві:

Дуже сумно, що збірні штрафують на такі суми, які б я міг витрати за ніч в Лондоні. Чому мого тренера Маурісіо Почеттіно за розмову із арбітром Майком Діном дискваліфікували на два матчі та оштрафували на 10 тисяч фунтів? А збірна якоїсь країни може бути оштрафована лише на невеликі гроші за расизм. Чому?!

 

 

 

 

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також