Розглядали на заміну Луческу. Журналіст сказав, хто може очолити Динамо після Шовковського

Ігор Циганик у своїй авторській програмі Циганик LIVE поділився думками, хто може бути наступником Олександра Шовковського в Динамо.

Журналіст не виключив, що це може бути наставник молодіжної команди киян Ігор Костюк, якого розглядали на посаду головного після відставки Луческу.

Після звільнення Луческу було два варіанти: Шовковський або Костюк. Віддали перевагу Шовковському, оскільки Костюку потрібно було би входити у процес, але я не виключаю, що Костюк може бути наступним варіантом для київського Динамо. Йому зараз треба демонструвати свій рівень, свою гру. Він справді знає цих молодих футболістів. Президент клубу обрав Шовковського, бо він вважає, що той тренер, який був у середині колективу, він можливо розуміє проблему, яку можна одразу і швидко вирішити. Однак, це не означає, що Шовковський має величезний гандикап часу, ні. Не виключено, що взимку скажуть, що можливо буде Костюк, бо він справді знає цих футболістів. Але зараз має зіграти авторитет Шовковського… Але Костюка ніхто не списує і він реально був серед варіантів на заміну Луческу.

Читайте також: Є нові обличчя! Ребров назвав заявку збірної України на матч з італійцями

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також