Розгром за тайм. Аякс розібрався із Шахтарем. ВІДЕО

Аякс ще у першому таймі матчу із Шахтарем зняв усі запитання стосовно переможця цієї зустрічі.

Ганський вінгер амстердамців Моххамед Кудус перетворив стартові 45 хвилин гри на свій бенефіс. На 17 хвилині Топалов у власному штрафному майданчику збив Ренша – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Кудус – 1:0!

На 32 хвилині Аякс забив ще. Бондаренко помилився біля власного штрафного майданчика, Кудус віддав на Расмуссена, а той пропустив під удар Бергвейну – 2:0.

За дві хвилин Кудус встановив підсумковий результат зустрічі. Ганець отримав передачу від Бергвейна, вийшов віч-на-віч із Різником і пробив точно у дальній кут воріт донецької команди – 3:0.

Цікаво, що у минулій товариській зустрічі Шахтар поступився АЕКу з рахунком 0:5.