Розгром. Ворскла показала Колосу, що таке УПЛ

У матчі-відкритті 5 туру УПЛ Колос приймав Ворсклу на київській Оболонь-Арені. Перед початком матчу господарі випереджали полтавців на три очки.

View this post on Instagram

Наш склад на поєдинок з «Ворсклою» @fcvp.official ⠀ ⠀ ⠀⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Стартовий склад: Яшков, Зозуля, Максименко, Рябов, Чорноморець, Мілько, Задоя, Смирний, Морозко, Волков, Нехтій. Запасні: Волинець, Мігунов, Демченко, Парамонов, Костишин, Оріховський, Лисенко.

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Aug 24, 2019 at 3:00am PDT

Дуже нервово розпочав матч Колос. Номінальні господарі припустились жахливої командної помилки вже на 4-й хвилині. Артему Габелку дали спокійно прострілити з лівого флангу. Але Євген Задоя занадто довго чекав, поки м’яч докотиться до Яшкова. Ігор Пердута класно зіграв на випередження і проштовхнув м’яч у ворота. 1:0.

Колос на деякий час почав більше володіти м’ячем. Але попереду у підопічних Руслана Костишина мало що виходило. Натомість полтавці мали більше гострих моментів біля воріт суперника. Особливо активним у першому таймі був Артем Габелок. В одному з моментів він класно виконав розрізну передачу на хід Коломойцю, але нападник пробив над перекладиною.

Згодом Пердута своїм підключенням знову ледь не покарав захист Колоса. Він отримав верхову передачу з флангу і точно пробив зльоту – Яшков добре вибрав позицію і забрав м’яч.

В першій половині зустрічі господарі заробили три жовті картки. Цікаво, що дві з них – за симуляцію (свої акторські здібності показали Нехтій і Смирний).

Головний тренер Колоса випустив на другий тайм Володимира Лисенка та Дениса Костишина. Очевидно, що ці заміни мали б посилити атаку команди з Ковалівки. Але старт другої половини зустрічі був занадто схожий на початок першого тайму…

Після прострілу з правого флангу Коломоєць в дотик скинув на Пердуту. Той, вочевидь, хотів зберегти м’яч в межах поля, але несподівано пробив повз Яшкова і зробив таким чином рахунок 2:0.

Колос продовжував пропускати атаки гостей. Ібрахім Кане гостро прострілив вздовж воротарського майданчика. Коломоєць якимсь дивом з дуже близької відстані пробив повз ворота.

Але Ворскла продовжила забивати. Цього разу гол прийшов з лівого флангу. Артур розхитав захисника і пробив правою. М’яч після рикошету потрапив прямо до ніг Коломойця. Той холоднокровно забив – 3:0.

Ставити крапку в матчі міг той таки лівий захисник Ворскли Кане. Він дуже потужно пробив після підбирання. Але цього разу поперечка допомогла Колосу. Натомість Колос міг забити бодай гол престижу. Денис Костишин класно змістився в центр і вдарив. М’яч знову влучив у каркас воріт.

Таким чином, матч і завершився. Повна домінація полтавців не дозволила Колосу акцентувати увагу на власній атаці. Ворскла здобуває три очки і зрівнюється в турнірній таблиці з Колосом.