Розгром Ворскли. Зоря зміцнила позицію в топ-6

Зоря вдома приймала Ворсклу. Обидві команди в минулому турі зазнали розгрому: луганці поступилися Динамо 0:5, а полтавці – Карпатам 0:4. Ясна річ, продовжувати в такому ж дусі ні колектив Вернидуба, ані команда Сачка не збиралися. Адже так і в другій шістці опинитися можна!

Вже на початку поєдинку гольовий момент змарнував Пилип Будківський. Після кутового Арвеладзе скинув м’яч на дальню штангу, де був готовий замикати головою Пилип. Але точності Будківському забракло: м’яч полетів повз ворота.

Непогану нагоду відзначитися мав капітан луганців Олександр Караваєв. Йому асистував – Артем Громов, який протягнув м’яч до штрафного майданчика суперника і вже в падінні віддавав на капітана. Караваєв влучив у кіпера: Ткаченко добре зіграв на виході.

У кінці першого тайму відзначилися господарі. Небезпека прийшла із правого флангу, де Тимчик, скориставшись розгубленою грою в захисті Ребенка, віддав пас на Будківського. Пилип грамотно скинув м’яч під удар Сіласу. Бразилець бив у ближній кут – 1:0.

У Ворскли гольових моментів було менше. Хіба що запам’ятався удар Шарпара в дев’ятку, але Луїс Феліпе м’яч потягнув.

У другому таймі подвоїв перевагу Артем Громов. Віталій Вернидуб виконав штрафний: закинув праворуч, де Караваєв спиною до воріт віддав пас в центр. Артем Громов бив низом у лівий від себе кут воріт. Ткаченко свою команду не виручив – 2:0.

З гри у полтавців не виходило абсолютно нічого! Тому єдиним шансом відігратися були стандарти. Якраз під час виконання штрафного Васін чудово приклався до м’яча, але влучив у поперечину. Луїс Феліпе на удар реагував, але видно, що голкіпер Зорі до м’яча не дотягнувся.

Останні хвилин 20 гра пожвавилася. Ворскла більше контролювала м’яч у центрі полі і намагалася конструювати хоч якісь атаки на ворота Феліпе. Але з цього нічого небезпечного не виходило.

Крапку в протистоянні з ворсклянами поставив, як і годиться капітан луганської команди. Олександр Караваєв із подачі з флангу блискучим ударом здалеку поцілив у дев’ятку воріт. 3:0!

У підсумку 3:0. Зоря знову відчула смак перемог, а Ворскла вже не може забити у шістьох матчах поспіль. Востаннє полтавці відзначалися у ворота Львова ще 3 листопада! З такою грою мрія про першу шістку для підопічних Василя Сачка здаються дедалі примарнішими.