Розібралися і без збірників. Динамо з допомогою талантів розбиває Флору. ВІДЕО

Розгромна перемога киян.

Київське Динамо під час серії благодійних матчів Match for peace #StopWarInUkraine, кошти з яких підуть на вирішення гуманітарних проблем, викликаних російським вторгненням в Україну, у Таллінні зустрічалося з місцевим футбольним клубом Флора.

Цей поєдинок Динамо проводило без основних гравців, які відправилися до розташування збірної України. Тому у стартовому складі Мірча Луческу випустив таких виконавців:

Перший удар у площину воріт у зустрічі завершився голом. І завдали його гравці Динамо. Вікентій Волошин підхопив м’яч на правому фланзі, змістився до центра і з лівої з-за меж штрафного майданчика сильно пробив у кут воріт – 0:1.

Другий момент у поєдинку теж створили динамівці у середині першого тайму. Гості організували швидку атаку на ворота Флори і Ванат вивів, фактично, віч-на-віч із голкіпером Антюха. Хавбек із декількох метрів схибив.

На 34-й хвилині зустрічі з дальної відстані потужно стріляв Шепелєв, але м’яч після його удару пройшов у декількох сантиметрах від стійки.

Наприкінці першого тайму Динамо таки зуміло подвоїти свою перевагу. Шепелєв отримав м’яч у штрафному майданчику Флори, накрутив захисника і прострілив до воротарської зони, де був Бурда. Захисник Динамо підставив ногу та переправив м’яч у сітку воріт – 0:2.

Тотальна перевага Динамо у першому таймі. Господарі жодного разу так і не пробили у площину воріт Дениса Бойка.

У другій половині поєдинку картина гри кардинально не змінилася. На 56-й хвилині чудову нагоду відзначитися змарнував Ванат. Дубінчак прорвався по лівому флангу і прострілив до штрафного майданчика на нападника Динамо, той, випередивши захисників, опинився сам перед воротами і в дотик пробив. Але м’яч полетів по центру просто в руки голкіперу.

Утім, на 60-й хвилині Ванат таки забив. Шепелєв прийняв м’яч поблизу воріт естонського клубу, притримав його і віддав ліворуч на Вівчаренка. Костянтин увірвався до штрафної зони і завдав сильного удару в дальній кут – голкіпер Флори відбив перед собою. Першим на добиванні опинився саме Ванат, який уникнув офсайду і спокійно покотив м’яч у порожні ворота – 0:3.

На 79-й хвилині ледь не забив Дубінчак. Захисник Динамо зробив зміщення з лівого флангу до центра і завдав удару з правої. М’яч рикошетом від гравця Флори опускався під поперечку, але голкіпер господарів в ефектному стрибку врятував свою команду, перевівши м’яч на кутовий.

Більше гольових нагод у зустрічі не було.

Таким чином, київське Динамо у день свого 95-річчя святкує перемогу над Флорою з рахунком 3:0.