Розкішна комбінація. Талант Динамо рятує команду Луческу від поразки. ВІДЕО

Стартова одинадцятка київського Динамо на поєдинок із Ригою не може записати цей матч собі в актив. Луческу довірив місце в основі великій кількості молоді, яка, на жаль, у своїй більшості не вразила хорошою грою:

До перерви саме Рига була збалансованішим колективом, який може загрожувати воротам суперника своїми комбінаціями. Проте киянам все ж вдалося піти на перерву за рівного рахунку – 0:0.

Після перерви свою перевагу латвійці дуже швидко конвертували в гол.

На 54 хвилині Юрковскіс подачею з флангу знайшов у штрафному майданчику Динамо Йоїча. 30-ти річний експівзахисник дортмундської Боруссії ударом головою відправив м'яч у дальній кут воріт Нещерета – 0:1!

На 70 хвилині міг зрівняти рахунок Ванат. Царенко класним пасом знайшов у штрафному майданчику гостей форварда киян, але тому не вдалося забити. Ванат перекинув Пуріньша, проте голкіпера латвійців підстрахував захисник, який вибив м'яч із порожніх воріт.

Рига відповіла своїм супершансом. Після подачі з кутового гравець гостей ударом з меж штрафного майданчика цілив у кут воріт Нещерета – поруч зі стійкою.

Зрівняти рахунок киянам вдалося на 79 хвилині. Динамівці розіграли хорошу комбінацію, яку після передачі Гармаша реалізував Царенко – 1:1!

Здавалося, що на позитивній хвилі кияни можуть спробувати вирвати перемогу в цій зустрічі. І був один непоганий момент для цього – Андрієвський з-за меж штрафного майданчика потужно пробивав по воротах Пуріньша – вище.

Нічия в матчі, який міг завершитися поразкою для Динамо.