Розкішний гол на старті і камбек МЮ. Евертон з Миколенком програє Роналду і Ко. ВІДЕО

У 10-му турі чемпіонату Англії Віталій Миколенко разом із Евертоном на Гудісон Парк зустрічався з Манчестер Юнайтед.

Український захисник, який став основним у команді Лампарда, вийшов у стартовому складі і відіграв увесь поєдинок.

Уже на 5-й хвилині іриски вийшли вперед у рахунку. Івобі вдався розкішний удар у кут воріт з-за меж штрафного майданчика. Де Хеа у стрибку намагався парирувати удар, але не дотягнувся до м'яча – 1:0.

Утім, уже за 10 хвилин МЮ відігрався. Онана обрізався у центрі поля і Марсьяль швидко розрізною передачею вивів на побачення із Пікфордом Антоні. 95-мільйонний новачок манкуніанців свою нагоду впевнено реалізував – 1:1.

На 29-й хвилині Тен Хаг був змушений вдатися до заміни. Марсьяль отримав ушкодження і замість нього з'явився Роналду. І португалець доволі швидко дав результат.

Наприкінці першого тайму Каземіро перехопив м'яч у центрі і віддав чудову передачу на вихід Роналду. Кріш з гострого кута прошив Пікфорда – 1:2.

У другому таймі майже не було моментів. Евертон намагався щось створити біля воріт Де Хеа, але нічого не виходило. Натомість на 80-й хвилині забив Рашфорд, але той гол головний арбітр зустрічі скасував після підказки VAR.

Іриски намагалися влаштувати фінальну навалу, навіть Пікфорд підключився на кутові, але врятувати для себе нічию підопічні Френка Лампарда не змогли.

Після цієї зустрічі в Евертона залишається 10 очок. Наразі команда Віталія Миколенка перебуває на 12-й сходинці в АПЛ.