РОЗКІШНИЙ гол! Зірковий гравець МЮ забив з центра поля у ворота Ліверпуля. ВІДЕО

Центральний матч 32-го туру АПЛ між Манчестер Юнайтед і Ліверпулем порадував фантастичними голами.

На 50-й хвилині Бруну Фернандеш забив розкішний м'яч. Захисник мерсисайдців Джарелл Кванса помилився з передачею на партнера і капітан "червоних дияволів" з центрального кола в дотик завдав удару по воротах – м'яч перелетів голкіпера і відправився у сітку.

Однак гол Фернандеша не єдиний, який вразив присутніх. На 67-й хвилині Коббі Мейну з розвороту пробив точно у дальній кут.

Поєдинок між командами завершився з рахунком 2:2 і це зіграло на користь Арсеналу. Тепер саме каноніри лідирують в АПЛ і якщо команда Зінченка виграє усі матчі, які залишилися, то стане чемпіоном Англії.