Розпач Зінченка. Арсенал втрачає перемогу в матчі з Ліверпулем після помилки українця. ВІДЕО

Центральний матч 30-го туру АПЛ проходив на Анфілді, де Ліверпуль приймав лідера АПЛ Арсенал. Зінченко вийшов у стартовому складі.

Уже на 8-й хвилині каноніри повели у рахунку. Підопічні Артети розігнали швидку атаку, Сака намагався обігратися у стіночку з Едегором, але передачу норвежця перехопив Ван Дейк, щоправда захисник мерсисайдців вибив прямо на Мартінеллі, який увійшов до штрафного майданчика і покотив повз Аліссона – 0:1.

На 12-й хвилині небезпечно пробивав Зінченко. Після передачі від Мартінеллі українець стріляв у кут воріт з-за меж штрафної зони – голкіпер Ліверпуля відбив на кутовий.

Супернагоду зрівняти у майже середині тайму рахунок змарнував Робертсон. Фабіньйо вивів захисника Ліверпуля віч-на-віч із Рамсдейлом, але оборонець не влучив у дальній кут.

Натомість, на 28-й хвилині гості подвоїли свою перевагу. Мартінеллі навісив з лівого флангу на лінію воротарської зони на Жезуса і бразильський нападник з близької відстані переправив м’яч головою у сітку воріт – 0:2.

На 33-й хвилині підопічні Клоппа змарнували ще одну нагоду. Гендерсон перехопив м’яч на половині поля Арсенала і одразу віддав розрізну передачу до штрафного майданчика на Салаха, який дістав м’яч, але пробив повз ворота.

Наприкінці першого тайму господарі таки відкитали один гол. Гравці Ліверпуля розіграли чудову комбінацію у штрафній зоні Арсенала: Джонс п’ятою на Жоту, той у центр на Робертсона, який продовжив у дотик на Салаха, і єгиптянин з меж воротарського майданчика прошив Рамсдейла – 1:2.

Уже в компенсований час міг зрівнювати рахунок Гендерсон, але гравець Ліверпуля з дванадцяти метрів пробив вище воріт.

Другий тайм активніше розпочав Ліверпуль і тиск мерсисайдців дуже швидко приніс результати на 52-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Арсенала: Голдінг завалив у власному штрафному Жоту. Утім Салах не реалізував одинадцятиметровий удар. Лідер Ліверпуля пробив повз ворота.

Після цього Арсеналу вдалося збити темп і дещо заспокоїти гру. Каноніри навіть перейшли до власних атак, але завершити їх голом не вдавалося.

На 81-й хвилині Нуньєс не реалізував розкішний шанс. Салах вивів на побачення із голкіпером уругвайця, але той не зумів переграти Рамсдейла.

Проте на 87-й хвилині мерсисайдці таки зрівняли рахунок. Александер-Арнольд на правому фланзі прокинув поміж ніг Зінченку, увійшов до штрафного майданчика і навісив на дальню стійку, де Фірміно, який вийшов на заміну, виграв повітря та переправив м’яч головою у сітку воріт – 2:2.

Уже в доданий до основного час Ліверпуль ледь не вирвав перемогу, але Рамсдейл двічі продемонстрував диво у воротах. Спочатку голкіпер Арсенала витягнув м’яч з кута воріт після удару Салаха, а потім воротар врятував команду від поразки після удару Конате з декількох метрів.

Тож, завдяки Рамсдейлу Арсенал їде з Анфілду з одним пунтком.