Руні ледь не зламав суперника в MЛС. Відео жорсткого підкату

Для Вейна Руні поєдинок його Ді Сі Юнайтед проти ФК Лос-Анджелес закінчився достроково на 52-й хвилині. Нападник отримав пряму червону картку за дуже жорсткий підкат.

Лос-Анджелес після першого тайму горів з рахунком 0:3. Господарі поля остаточно втратили шанси зробити камбек на початку другої половини, коли Руні підвів свою команду. Англієць стрибнув у небезпечному підкаті в ноги супернику, не попавши по м’ячу. Арбітр спочатку показав нападнику Лос-Анджелеса жовту картку, але пізніше змінив своє рішення, скориставшись системою VAR. Руні побачив перед собою червону картку — абсолютно виправдано.

Це перше вилучення для англійця в MЛС. У минулому турі Руні забив просто божевільний м’яч у ворота Реала Солт-Лейк Сіті.

У нинішньому сезоні нападник зіграв 6 матчів, у яких забив 4 м’ячі та віддав 2 гольові передачі.