Санчо і Ройс розтрощили Байєр

Матч проти Байєра Андрій Ярмоленко розпочав у запасі. Але і без нього шершні стартували дуже впевнено. Всього 13 хвилин гри минуло, як голом відзначився юний Жадон Санчо. Англієць отримав передачу від Пулішича, яку захисник леверкузенців намагався перехопити головою(!).

Боруссія повністю контролювала хід подій на полі. Варто хоча б подивитися статистику: жодного удару в площину воріт від Байєра проти 4 у виконанні господарів. Така перевага шершнів вилилася в пенальті у ворота Байєра. Якби його реалізував Ройс, то можна було б говорити про ще одну результативну дію Пулішича, який заробив цей стандарт. Але героєм епізоду став голкіпер.

Все, що не вдалося забити Боруссії в першій половині матчу, вони сповна компенсували по перерві: двічі Ройс та одного разу Філіпп. Андрій Ярмоленко так і не вийшов на поле, але і без його допомоги дортмундці впевнено розтрощили Байєр 4:0 і обійшли фармацевтів у турнірній таблиці.