Селезньов феєрить у Туреччині. Українець відзначився дублем ще у першому таймі. ВІДЕО

Український нападник продовжує забивати.

У 33-му турі Першої Ліги Туреччини Бурсаспор Євгена Селезньова приймав у себе вдома Менемен Блд. В цьому поєдинку український нападник зумів відзначитися двічі ще в першому таймі. Обидва м’ячі Селезньов забив з пенальті (на 24-й і 41-й хвилинах).

В першому випадку форвард пробив майже по центру воріт, а воротар стрибнув у правий для себе кут.

А вже другий удар український нападник виконав на техніку. Селезньов точним ударом відправив м’яч у правий кут воріт. Голкіпер знову не вгадав. Це, до речі, перші голи українського форварда за клуб з лютого цього року.

Таким чином, після першого тайму рахунок 2:1 на користь Бурсаспора (за гостей ще на початку матчу відзначився Девід Домгені). На початку другої половини зустрічі гості швидко відігралися. Вже на 47-й хвилині відзначився Мехмет Бозтепе. Матч так і закінчився з рахунком 2:2.

Після цього поєдинку Бурсаспор Євгена Селезньова має 56 балів і обіймає 5 сходинку.

Читайте також: Ексгравці Шахтаря та Дніпра рятують Фонсеку від дострокового звільнення. ВІДЕО та Карпати хочуть атестат! Львів’яни готові погасити борги, але є нюанси