Сенсація з присмаком. Ворскла перемагає Дніпро-1 в матчі з VAR. ВІДЕО

Ворсклі у першому таймі матчу з Дніпро-1 вдалося приголомшити команду Кучера.

Розпочиналося все для дніпрян дуже добре. Вже на 3 хвилині гри Домінго Бланко обіграв у штрафному майданчику полтавців Скляра і пробив точно у дальній кут воріт Ісенка – 1:0!

Гості відігралися досить швидко. На 11(через 4 хвилини після самого епізоду з "порушенням") хвилині зустрічі Скляр реалізував пенальті, яке після перегляду ВАР призхначив арбітр матчу Козик – 1:1.

Такий перебіг подій не міг влаштовувати господарів, тому підопічні Кучера почали тиснути на оборону суперника. Непогано пробивав Піхальонок (в обох випадка неточно), міг відзначитися після подачі з кутового Адамюк (з близької відстані не зумів як слід пробити) – ніяких дивідендів ці атаки дніпрянам не принесли.

Здавалося, що за такого рахунку команди вирушать на перерву, але Ворскла на останній компенсованій до першого тайму хвилині організувала класну контратаку. Пеглоу втратив м'яч біля чужого штрафного майданчика, полтавці довгим пасом довели м'яч до Кане, а той після обіграшу з Пердутою пробив точно у дальінй кут воріт Рибака – 1:2!

Після перерви Дніпро-1 пішов у атаку відіграватися.

Господарі мали декілька непоганих нагод, але, як і в першому таймі, дніпрянам не вистачало влучності.

Дніпро-1 поступається Ворсклі у надважливму матчі, але на цьому проблеми команди Кучера не закінчуються, адже Козик показав Сватку жовту картку (за розмови з арбітром?) і капітан дніпрян не зможе допомогти команді у зустрічі з Шахтарем через дискваліфікацію.