Сенсація в УПЛ. Неочікувана Ворскла знищує безпорадну Зорю

У 22-му турі УПЛ Ворскла досить несподівано розбила Зорю

Полтавський клуб у себе вдома знищив команду Скрипника з рахунком 4:2. Луганці пропустили швидкий м’яч на 8-й хвилині зустрічі. Якубу прорвався по лівому флангу, увійшов до штрафного майданчика і відпасував на Степанюка, який обіграв захисника і з близької відстані пробив у  кут воріт – 1:0.

У середині першого тайму Скляр чудовою розрізною передачею вивів віч-на-віч з голкіпером Зорі Кулача. Нападник Ворскли таку нагоду не змарнував і сильним ударом прошив Васіля – 2:0. За 9 хвилин форвард полтавців у схожій ситуації оформив дубль. Цього разу на побачення з воротарем луганців нападника Ворскли вивів Степанюк. Кулач, як і в першому моменті, гольовою нагодою скористався сповна – 3:0.

Вже на старті другого тайму Ворскла довела рахунок до непристойного. Степанюк у центрі поля обікрав Жуніньйо, який дуже невдало вибив м’яч, і розігнав швидку контратаку. Він увійшов до штрафного майданчика та відпасував на Скляра, той віддав далі на Кулача. Нападник Ворскли в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 4:0.

Фото ФК Ворскла Полтава

Після цього Зоря спромоглася забити лише на 79-й хвилині. Гладкий пробивав у дальній кут, Тіль зрізав м’яч у власні ворота – 4:1. До слова, луганці забили ще раз уже в компенсований до основного час. Після подачі Юрченка Фаворов головою пробив у кут воріт Різника – 4:2.

Зоря занадто пізно почала забивати у цій зустрічі. Ворскла завдяки хет-трику Кулача та голу Степанюка виходить на четверте місце в УПЛ. Полтавці набирають 37 очок. У  Зорі 38 пунктів і гра в запасі.

А Кулач наразі виходить на перше місце серед бомбардирів у чемпіонаті України. На його рахунку 13 забитих м’ячів. Другим йде Циганков, у якого 10 голів.