Сергій Рафаїлов: Фонсека не перейшов до Зорі через сімейні обставини

Генеральний  директор Зорі Сергій Рафаїлов у  програмі СКОРОФУТБОЛ перед матчем Динамо – Зоря прокоментував відправлення Гордієнка у дубль та трансфер Фонсеки із Порту.

Артем Гордієнко у дублі? Я завжди кажу футболістам: коли обираєте агента, то порадьтеся тренером, керівництвом клубу. Ці всі схеми, які придумують агенти, у нас не проходять. Артем дуже багато дав команді. Я вважаю, що це не його рішення, а тих людей, які на ньому хотіли заробити. Тому ми прийняли таке рішення. Ми йому запропонували новий контракт. І його зарплата була б вищою, ніж та, яка буде у тому клубі, куди він зібрався.

Який клуб? Я знаю який клуб. Це клуб з України. Цей клуб не може платити більше, ніж платить Зоря. Той, з ким Гордієнко працює, розповідає іноді, що в нього є зв’язки у Європі. І нібито наступний клуб обов’язково буде європейським.

Фонсека у Зорі? Один із Фонсек. І це не портвейн. Коли заходиш у Порту в Duty Free, то там Фонсека на кожному кроці. Футболіст Фонсека — хороший. Ми вже вирішили всі питання із клубом (Порту), все нібито йшло добре, але якісь сімейні обставини та стосунки вплинули на те, що трансфер не відбувся.

Чи безкоштовно він мав перейти? Повністю безкоштовних футболістів не буває. Була умова, що деяка частина прав на футболіста залишилася б у Порту.

Читайте більше про трансфер Фонсеки.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також