Серія перемог! Динамо долає Реал Мурсію завдяки українцям. ВІДЕО

Після двох впевнених перемог на команду Мірчі Луческу очікувало протистояння з іспанським клубом Реал Мурсія.

Представник Сегунди Б вже на 7 хвилині продемонстрував своє бажання непоступатися українському гранду. Мека скористався незлагодженими діями киян у захисті і завдав небезпечного удару. Денис Бойко свою команду врятував, але той же Мека з добивання змусив динамівців капітулювати – 0:1!

Підопічних Луческу такий хід подій ніяк не міг влаштовувати, тому гравці Динамо пішли відіграватися. Це їм вдалося зробити на 19 хвилині. Де Пена влучив у стінку, коли виконував штрафний удар, але м'яч відскочив на ногу Владиславу Кулачу. Нападник чудовим ударом з розвороту поцілив у кут воріт голкіпера іспанців Гальєго – 1:1.

До перерви реальний шанс вивести свою команду вперед мав Де Пена. Уругваєць пробивав з меж штрафного майданчика Реала після передачі Вівчаренка. Але не зумів переграти воротаря номінальних гостей.

Другий тайм розпочався з двох небезпечних моментів імені Шабанова-Куассі. Захисник Динамо двічі дуже легко програвав дуель Куассі, який у першому випадку поцілив своїм ударом у поперечку воріт киян, а в другому влучав у дальній кут – Моргун врятував свою команду.

Кияни тривалий час не могли здивувати захист суперника своїми креативними діями, але на 85 хвилині динамівцям це вдалося. Циганков на фланзі забрав м'яч і навісив у штрафний майданчик точно на голову Миколі Шапаренку, який своїм ударом поцілив у дальній кут воріт Реала – 2:1!

За дві хвилини зняв всі питання стосовно переможця цієї зустрічі Віталій Буяльський. Українці розіграли класну комбінацію, яку елегантним ударом завершив атакувальний півзахисник Динамо – 3:1.

Динамівці здобувають свою третю перемогу з трьох на першому зимовому зборі в Іспанії.