Шахтар – 11-разовий чемпіон України

Шахтар – чемпіон! Команда Паулу Фонсеки достроково виграла УПЛ.

🔥 Victory! ⚒ And you know what that means! WE ARE THE CHAMPIONS! 🏆#ShakhtarTheChamps #ShakhtarVeres shakhtar.com

Опубліковано FC SHAKHTAR 13 травня 2018 р.

Але чемпіонський матч Шахтар – Верес увійде в історію України несподівано. Народний клуб вляпався у величезний скандал і здійснив найбезглуздійший і найнезрозуміліший виїзд сезону. А може і всіх сезонів незалежної України.

Хронологія мандрів Вереса така:

– Команда просить перенести матч із Шахтарем. 9 гравців команди отруїлися

– УПЛ відмовляє Вересу

– Клуб повертається з Харкова до Львова автобусом.

– Верес не хоче грати в неділю

– Гравці Вереса хочуть залишити клуб після зриву матчу з гірниками

– У неділю в 16:00 команда вилітає зі Львова до Харкова

– За 40 хвили до початку матчу Верес приїжджає на стадіон.

Загалом, команда подолала понад 3 тисячі кілометрів. Можна було дістатися до Мадрида.

Більше 3 тисяч кілометрів у дорозі🤪🙈Верес тричі долав шлях між Львовом і Харковом. Давайте пофантазуємо, куди команда могла б уже дістатися. І то, це тільки півдороги😂Свої варіанти пишіть✍👇

Опубліковано FootballHub 13 травня 2018 р.

У стартовому складі Вереса вийшло 5 гравців зі списку проблемних.

Втомлені дорогою, але із заявами: «Ми хочемо дати бій» Верес вийшов на матч на ОСК Металіст.

Після такої Одіссеї можна було очікувати непристойного результату в матчі. Але гра завершилася зі скромним результатом 1:0 на користь Шахтаря.

На 5-й хвилині захисники жорстко зустріли Ісмаїлі, який увірвався лівим флангом (перед цим асистент арбітра прогледів офсайд). Арбітр Ярослав Козик призначив пенальті. А Марлос розвів м’яч і Олександра Бандуру по різних кутах.

Шахтар – Верес. Гол Марлоса

FC SHAKHTAR виграв I тайм у ФК «Верес» Рівне 1⃣:0⃣Марлос чітко пробив пенальті💪Чи мобілізуються рівняни у другій половині🤔

Опубліковано FootballHub 13 травня 2018 р.

Ще за перший тайм можна відзначити два моменти. На 16-й хвилині Бандура врятував команду після дуелі з Факундо Феррейрою.

На 21-й хвилині огризнувся Верес. Степанюк пробивав з дальньої дистанції, м’яч зачепив ногу Степаненка і від неї зрикошетив у стійку.

У другому таймі Бандура, в якого вселився дух Давіда де Хеа, продовжив надихати Верес. На 61-й хвилині Олександр потягнув удар Марлоса. За 10 хвилин він пробив уже вище воріт.

Ще були моменти в Ісмаїлі і Кайоде, але стійка і Бандура – проти. Мінімальна перемога принесла титул Шахтареві. Гірники другий рік поспіль виграють чемпіонат України. А всього у Шахтаря 11 чемпіонств.

Матч з Динамо у Києві в заключному турі УПЛ вже не матиме турнірного значення…

А Верес? Можливо, ми таки дізнаємося, що насправді трапилося з клубом. Respect футболістам, які зіграли краще, ніж від них того очікували.

Тепер залишається дочекатися рішення Паулу Фонсеки. Чи залишиться коуч у Шахтарі?