Шахтар – Гоффенгайм. Розклади перед матчем

Автор Роман Бебех

Шахтар розпочинає свій єврокубковий сезон матчем із Гоффенгаймом. І те, що непокоїть найбільше – як проявлять себе молоді футболісти, які прийшли в міжсезоння. Багато хто каже, що це зовсім новий Шахтар, Шахтар, в якому немає Срни, Бернарда, Фреда, Феррейри. І питання перед матчем з Гоффенгаймом – як ці молоді хлопці, в тому числі бразильці, себе проявлять?

Паулу Фонсека, головний тренер Шахтаря

Насправді, цей факт зовсім не змушує мене засмучуватися. Зрозуміло, що в міжсезоння нас залишили дуже важливі і досвідчені гравці. Це Бернард, Фред, Даріо Срна, Факундо Феррейра. Прийшли молоді хлопці, яким дійсно потрібен час для того, щоби адаптуватися. Але те, що я бачу зараз –всі хлопці демонструють чудову продуктивність, тому я зовсім не переживаю щодо майбутнього нашої команди.

Одне з найцікавішого, що сказав Паулу Фонсека перед матчем з Гоффенгаймом – те, що очікуємо у складі Болбата. Веллінгтон Нем травмувався, і його місце має зайняти українець. Чи впорається він з таким викликом? До речі, у нас є рубрика з Сергієм #TECHORWOOD. Приємного перегляду!

Один з наймолодших тренерів Європи Юліан Нагельсманн приїхав до України у надзвичайно гарному настрої, навидавав мільйон компліментів донецькому Шахтарю. Те, що турбувало перед цим матче, про що говорив Фонсека – що Шахтарю буде дуже важко грати проти схеми Гоффенгайма з трьома центральними оборонцями. Але німецький тренер сказав, що по кісточках знає, які там варіанти схем він назвав, як гратиме Шахтар. Мовляв, річ тут не у схемі, а в тому, що Шахтар має надзвичайно багато варіантів розвитку тактичних своїх схем, і Гоффенгайм до цього готовий.

Юліан Нагельсманн, головний тренер Гоффенгайма

Шахтар дуже варіативний в тактиці і теж може зіграти з 3-ма центральними, або чи 4-ма захисниками, чи навіть використати щось на кшталт 2-5-1-1. Звичайно, я не скажу заздалегідь, як ми будем грати – побачите вже підчас матчу, який футбол ми продемонструємо. Чи будемо грати від оборони, чи будемо старатися більше атакувати. Але і Шахтар заслуговує на компліменти у частині тактики. Шахтар дуже добре поєднує захист і атаку, і в цьому є їхня сила.

Нагельсманн надзвичайно активно поводив себе на тренуванні, він сам набивав. Ми знаємо, що його кар’єра у футболі не дуже обре склалася, але його тренерська історія – це просто якась красива казка європейського футболу. Поспілкувався трошки з німцями про це. Що особисто мене турбує, знаючи, що молодий тренер, то футболісти говорять: а хто він такий, що він взагалі тут загубив, що нам розповідає, чого він досяг? Але Нагельсманн довів, що його футболісти дуже добре його чують, у нього є чудова команда. Шахтар – Гоффенгайм – це протистояння двох рівних команд. Всім гарного матчу!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також