Шахтар – Манчестер Сіті. Коментарі після матчу

Шахтар поступився Манчестер Сіті з рахунком 0:3 у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Getty Images

Півзахисник Манчестер Сіті Фернандіньйо:

Сьогодні для нас було дуже важливо здобути перемогу. Ми добре почали матч, агресивно, могли забивати ще, думаю сьогодні хлопці дуже-дуже раді.

Ця перемога була зовсім не легкою. Шахтар – хороша команда, тренер, футболісти. Є дуже хороші гравці. Просто ми дуже добре почали, в захисті, в атаці, це був хороший матч для фанатів.

У Шахтарі у мене був дуже гарний час. Я тут виграв дуже багато трофеїв і у мене ще залишилися друзі.

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола:

Перший тайм – найкращий з усіх, що ми провели. Створили багато моментів і діяли приголомшливо. Після поразки від Ліона ми потрапили під тиск, з Гоффенгаймом забили переможний м’яч на останніх хвилинах. Зараз ми були в порядку, контролювали хід подій і домоглися чудового результату. Ви бачили в другому таймі, яким може бути Шахтар. У цієї команди завжди достатньо талановитих футболістів. Однак ми перемогли на виїзді і можемо радіти перемозі.

У нас багато футболістів, всі хочуть бути на полі. Ми спілкувалися напередодні з Зінченком. Він був повністю готовий. Алекс молодий, і у нього ще будуть шанси. Він прекрасно тренується і грає. Я ним задоволений, однак потрібно було зробити вибір, і зараз він такий. Для мене це нелегке рішення.

Хочу побажати Шахтарю повернутися на свій рідний стадіон в Донецьку. Можливо, в майбутньому ми побачимося знову.

Жуніор Мораєс, нападник Шахтаря:

Ми знали, що сьогодні буде дуже складна гра. Ми грали проти найкращої команди у світі і найкращого тренера світу. Тому нам було дуже важко. Нашій команді сьогодні не вистачило важливих елементів. Але ми завжди стараємось думати позитивно і віддавати максимум, щоб виходити з перемогами. На жаль, сьогодні не вийшло. У нас буде що ти гри. Постараємось зробити все, щоб пройти далі.

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека:

Не сподобалося те, що ми пропустили тричі. Хлопці старалися, особливо в другому таймі. Однак потрібно визнати, що з таким суперником при його індивідуальних і колективних якостях було дуже складно.

Думаю, навіть з Тайсоном і Марлосом було б дуже важко з такою командою, як Манчестер Сіті. Безумовно, деякі хлопці ще зовсім без досвіду. Їм потрібен час, щоб додати і відчувати себе впевненіше. Шахтар завжди намагається розвиватися.

Наша мета – намагатися перемогти у наступному матчі. Складно зараз рахувати наші шанси на вихід з групи. Потрібно рухатися крок за кроком, думати про кожен поєдинок у правильний момент і не заглядати занадто далеко в майбутнє.