Шахтар – Манчестер Сіті. Перемога понад усе

У 3-му матчі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький Шахтар прийматиме англійський Манчестер Сіті. FootballHub зібрав найгарячіші цитати тренерів та гравців обох команд перед матчем.

Пеп Гвардіола, головний тренер Манчестер Сіті:

Перший матч. 45 хвилин проти Ліона, впродовж яких Сіті зазнали поразки. Що ви сказали гравцям після матчу? – Я сказав: вчіться робити висновки. Вам здається, що ви чогось досягли, що ви виграли чемпіонат, що ви зірки. Проте, все це дуже легко втратити, а після цього дуже важко знову повернутися нагору. Потрібно постійно вдосконалюватися, робити висновки і працювати далі. Ви кажете, що поки що не готові перемогти у Лізі чемпіонів. Ставите у приклад історію клубу. Чи потрібна історія, якщо Сіті так добре грає? – Я народився і виріс у Барселоні, саме там почав виступати на серйозному рівні. Перемагати – це у мене у крові. Якщо хочеш вижити в Барселоні, маєш бути лише переможцем. Іншого варіанту не існує. Але це футбол, таке життя, я знаю, що ми не зможемо постійно перемагати. Нічого страшного – завжди є ще один день. Моє відчуття – ми ще не готові. Одного прагнення замало. Потрібен досвід, набір факторів, взаємодія, бажання вболівальників, керівництва, преси та футболістів. Щоб виграти Лігу чемпіонів – всі ці фактори повинні поєднуватись. Буду чесним перед вами і скажу ще раз – відчуваю, що ми ще не готові. Проте, ми дійсно у порядку і працюємо задля цього. Ліга чемпіонів – серйозний турнір. Сподіваюсь, що з кожним кроком ми наближатимемося до перемоги.

Олександр Зінченко, гравець Манчестер Сіті:

– Ті часи, ті 5 років, які я провів у донецькому Шахтарі, були одними з найкращих у моєму житті. Саме там я здобув футбольний фундамент.

Гвардіола використовує вас на лівому фланзі захисту. Андрій Шевченко у збірній ставить на більш рідну позицію. Наскільки важко переключитись? – Перші часи було, звичайно, важко. Але ми всі професіонали і просто так тут знаходимося, тому треба вміти перемикатися. Вважаю, що це добра якість, коли ти можеш грати на декількох позиціях одразу.

Паулу Фонсека, головний тренера донецького Шахтаря:

– Ми в жодному разі не станемо змінювати тактику. Діятимемо за тією самою схемою, яку використовували майже з самого початку моєї роботи у Шахтарі. Тайсон і Марлос? Так, ми втратили двох найважливіших гравців команди. Под питанням також участь Ісмаїлі. Спробуємо грати тими силами, які в нас є.

– Манчестер Сіті залишився тим самим, навіть підсилився деякими гравцями. Якщо говорити про нас, то на матч вийде майже інша команда. Пішли дуже важливі виконавці: Срна, Феррейра, Фред, Бернард. Деякі хлопці у нашому складі, напевно, вперше відчують такий рівень змагання.

– Ми розуміємо, наскільки сильний суперник колективно та індивідуально. Їм важко протистояти. Можливо, у деяких відрізках матчу ми будемо більше часу оборонятись, грати без м’яча, але за найменшої можливості показуватимемо свій футбол.

Микола Матвієнко, захисник донецького Шахтаря:

– Цього сезону ти виходив на різних позиціях у захисті: як у центрі, так і на флангах. Важко?  – Я вже казав, що це справа звички. Достатньо декількох тренувань, потім згадуєш, що потрібно робити. До того ж, не такі вже і різні ці позиції.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також