Шахтар – Маріуполь. Дива не сталося

Автор Вільям Шекспір

У Харкові донецький Шахтар розібрався із Маріуполем.

Команда Паулу Фонсеки вийшла на матч проти Маріуполя у хорошому настрої. Підопічні португальського наставники без проблем перемагають своїх опонентів на внутрішній арені, а тут ще й матч проти статистично зручного Маріуполя. Олександр Бабич виглядав не таким щасливим, адже після 6 турів (5 матчів зіграли азовці, поєдинок з Динамо перенесений) Маріуполь йшов у зоні вильоту і нічого не обіцяло, що ситуація зміниться після туру номер 7.

За перший тайм гри у Харкові гості спромоглися лише декілька разів перейти на половину поля Шахтаря. Гірники давили і створювали моменти ледь не кожні 5 хвилин. Майже щоразу на заваді ставали або захисники, або Гальчук, який у старті змінив Худжамова. Протрималися Гальчук і Ко до 43 хвилини. Мораєс на дальній стійці замкнув чудовий простріл від Ісмаїлі, 1:0.

Мораєс відкриває рахунко проти Маріуполя

7 гол в 7 турах 🔝Жуніор Мораєс не зупиняється 💪Цього разу нападник FC SHAKHTAR засмутив Маріуполь 🔥

Опубліковано FootballHub Субота, 1 вересня 2018 р.

Після перерви Маріуполь спробував піти в атаку, але їхній наступальний порив збив швидкий гол Шахтаря. Схема проста: простріл на дальню стійку, а там мають замкнути. Марлос прострілював, а Дава, намагаючись перервати цей пас, вписав своє ім’я на табло – автогол, 2:0.

Міг Шахтар доводити справу до розгрому, але, то не вистачало влучності, то Гальчук рятував Маріуполь, тому до фінального свистка цифри на табло не змінилися.

2:0 щасливий і усміхнений Фонсека радіє перемозі донецького Шахтаря.