Шахтар не може без лідерів. Марлос зачарував Десну диво-голом

Донецький Шахтар після перемоги над Бенфікою у Лізі Європи приймав на своєму полі Десну в рамках Української Прем’єр-Ліги.

Луїш Каштру здивував великою ротацією складу, а Олександр Рябоконь вирішив одразу дати шанс проявити себе декільком новачкам.

Стартовий склад Десни: Паст, Тамм, Домбровський, Арвеладзе, Філіппов, Картушов, Гітченко, Тотовицький, Мостовий, Гуцуляк, Фаворов

Опубліковано ФК Десна Неділя, 23 лютого 2020 р.

У першому таймі небезпечних моментів майже не було. Можна згадати лише удар Мораєса вище воріт і сильний постріл Тете, з яким впорався Паст. Шахтар повністю володів ініціативою, але без швидкості Тайсона і креативу Марлоса атаки Гірників мали млявий вигляд.

Справжня хороша гра пішла вже по перерві. Команди вирішили багато атакувати. Супершансом не скористався Філіппов, якому просто ідеальну передачу у штрафний майданчик віддав Гуцуляк. Центральний нападник Десни пробивав метрів із 9-ти, але переграти Трубіна не зумів.

VAR

Чернігівці навіть змогли забити, але Гуцуляку радіти довелося недовго, адже арбітр скасував гол після підказки відеоасистентів — офсайд у Філіппова, який міг стати автором результативної передачі.

Шахтар ніяк не міг забити, тому Каштру кинув у бій своїх лідерів: Тайсона, Марлоса та Ісмаїлі. Тайсон майже одразу організував собі хороший момент, пробігши від центра поля до штрафного майданчика Десни. Бразилець пробив, але Паст у красивому стрибку відбив м’яч.

Нагадав про свої класні удари зі штрафного Коноплянка. Євген пробив метрів з 22-х під поперечку, але знову Паст був на місці і дістав м’яч.

Ключовий момент

Тайсон міг відзначитися і негативно – вже традиційна відмашка від бразильця ледь прилетіла в обличчя Домбровському. Півзахисник чернігівців порушив на Тайсонові правила. Домбровський отримав жовту і вже згаданий замах кулаком від опонента. Бразилець у таких моментах себе зазвичай не стримує, особливо в УПЛ. Примітно, що ані реакції арбітра на неспортивний намір Тайсона, ані повтору моменту ми не дочекалися…

Переможний гол

До завершення доданого часу матчу (арбітр не пошкодував 6 хвилин для чемпіона) залишалося 2 хвилини, як Шахтар забив. Марлос, Тайсон та Мораєс чудово обігралися у штрафному майданчику, Тайсон (якого вже могло на полі не бути) прострілив уздовж воротарського майданчика. Марлос елегантно переправив м’яч п’ятою у лівий від голкіпера кут.

Центральний матч туру абсолютно виправдав сподівання вболівальників. Десна заслужила на нічию, але лідери Шахтаря вирвали перемогу для своєї команди, 1:0.