Шахтар – Ворскла: Два різні тайми, як два різні матчі

Центральний матч 4 туру УПЛ пройшов у Харкові, де Шахтар приймав Ворсклу.

Фото FootballHub

Зустріч між чемпіонами і бронзовими призерами останнього сезону УПЛ де-факто не могла бути сумною. Команди забули про “літній футбол” і з перших хвилин кинулися створювати моменти. Першим був Мораєс, який розхитав опонента і пробив у дальній кут – м’яч розминувся зі стійкою на декілька сантиметрів.

Ворскла відповіла ударом головою Кареки – Пятов у стрибку потягнув постріл легіонера ворсклян. Другий момент полтавців у зустрічі завершився голом! Стандарт (кутовий) приніс успіх команді Сачка. На високий навіс партнера відгукнувся Шарпар, який головою відправив м’яч у дальній кут воріт Пятова. 1:0 на користь Ворскли після 25 хвилин зустрічі, і, здалося, сам В’ячеслав не повірив свій удачі.

Шахтар – Ворскла. Гол Шарпара

Ворскла змогла забити FC SHAKHTAR⚽На гол В'ячеслава Шарпара гірники відповіли лише ударом у стійку😯 Хто чекав такого повороту у першому таймі❓

Опубліковано FootballHub Субота, 11 серпня 2018 р.

Одразу після цього Шахтар міг пропустити вдруге, але Пердута не зміг переграти  стража воріт Гірників після виходу віч-на-віч.

Команда Фонсеки мала розгублений вигляд, але все-таки створювала свої моменти. Небезпечні стандарти та гра швидких бразильців не допомогли змінити рахунок на табло до перерви.

Особливої уваги вартує епізод за участі Тайсона, який відмахнувся від Шарпара, але арбітр залишив це порушення без уваги. Для порівняння – момент із “відмашкою” Ребенка на останніх хвилинах матчу…

Немов інший Шахтар (чи Ворскла?) з’явилися на полі ОСК Металіст після 15 хвилин перерви. Полтавці були повністю знищені командою Фонсеки. Невідомо, що сталося з хлопцями Сачка, але всю боротьбу вороскляни програли + дозволили Шахтарю те, чого не дозволяли у першому таймі – швидких атак.

Зрівняв рахунок Марлос на 50 хвилині. Бразилець отримав передачу у штрафному майданчику Ворскли, прибрав на замасі захисника і пробив у дальній кут воріт Шуста – без шансів для голкіпера гостей, 1:1. За 10 хвилин швидку контратаку господарів завершив Степаненко, який переправив м’яч у порожні ворота після паса Мораєса. Ще за 3 хвилини своє ім’я на табло записав Хочолава. Грузинський захисник розстріляв ворота з меж штрафного майданчика! 3:1 – повна безпорадність команди із Полтави.

Страждання Ворскли продовжилися на 74 хвилині. Тайсон втік на побачення з Шустом, але не пошкодував асиста для партнера, яким виявився Мораєс. За голом Жуніора захисники споглядали немов у кінотеатрі, 4:1!

фото FootballHub

Шахтар міг забити і п’ятий м’яч, але Тайсону трохи не пощастило.

Отже, гірники перемагають Ворсклу, яка грала від сили до перерви. Тоді як підопічним Сачка треба бути готовими до Ліги Європи, де битися необхідно всі 90+ хвилин, а не лише 1 тайм…

Шахтар – Ворскла 4:1. Голи 2 тайму

Другий тайм у виконанні FC SHAKHTAR і Ворскли🤔Хтось явно залишився у роздягальні😉