Шахтар – Юрдінген. Гольове повернення форварда і чемпіон світу в основі

Шахтар провів свій перший із п’яти контрольних матчів на австрійському зборі. Суперник Гірників – середняк 3-ої Ліги Німеччини Юрдінген. До слова, ця команда добре знайома вболівальникам Олександрії. Адже 26 червня підопічні Шарана поступилися Юрдінгену 3:4 в контрольному поєдинку на зборі в Нідерландах.

На збір до Австрії головний тренер Шахтаря Луїш Каштру взяв 31 футболіста. Серед них знайшлося місце для Густаво Бланко-Лещука, який минулий сезон провів на правах оренди в іспанській Малазі. У попередньому матчі добре себе проявив чемпіон світу U-20 Данило Сікан. У цьому поєдинку так само в нападі з перших хвилин вийшов Сікан.

У першому таймі гра була майже рівною. Небезпечних моментів не було ані в Шахтаря, ані в Юрдінгена. Було помітно, що мініатюрним бразильцям донецької команди важко у боротьбі з габаритними німцями. У середині тайму Бланко-Лещук замінив Сікана. До цього аргентинський форвард з українським корінням провів всього одне тренування з командою.

Лише наприкінці першої 45-тихвилинки Шахтар зумів створити по-справжньому небезпечний момент біля воріт суперника. Маркос Антоніо влучив у стійку.

У другому таймі Гріники розігралися. Спочатку здалеку пристрілювався Піхальонок, який вийшов на заміну по перерві. Згодом Тете на підступах до штрафного майданчика взяв ініціативу на себе і пробив над поперечкою, проігнорувавши забігання Антоніо праворуч.

І нарешті – гол! Відзначився Густаво Бланко-Лещук. Габаритний форвард пробив по центру поміж ніг кіперу. Асистував Бланко-Лещуку Маркос Антоніо – 1:0!

А вже за декілька хвилин футболісти помінялися ролями. Бланко-Лещук  у штрафному скористався помилкою суперника і заволодів м’ячем, обіграв ще одного опонента і переправив м’яч на лівий фланг. Там Антоніо встиг зупинити м’яч, а потім завдав класного удару з правої. Рикошет – і лише поперечина у дуже перспективній атаці.

Юрдінгену натомість вдалося відігратися! Байстер переправив м’яч у порожні ворота після прострілу з правого флангу – 1:1.

Тож, 1:1. Шахтар не зумів переграти Юрдінген через велику кількість помилок у передачах. З цим прагне боротися Каштру найближчими днями. Сама динаміка гри тренеру сподобалася. Як і те, як проявив себе Бланко-Лещук. Португальський наставник Шахтаря переконаний, що аргентинець боротиметься за місце в основі.

Нагадаємо, у п’ятницю, 5 липня, Шахтар проведе ще один контрольний матч – із Копенгагеном. Поєдинок відбудеться о 18.00 за київським часом.