Шахтар – чемпіон України! Усе вирішив пенальті в матчі з Динамо. ВІДЕО

У суботу, 11 травня, в рамках центрального матчу 28-го туру УПЛ Шахтар приймав Динамо.

Дуже напружено розпочалось українське Класичне протистояння. З перших секунд було помітно, наскільки зарядженими на перемогу вийшли футболісти обох команд.

На 9-й хвилині Сікан зробив перший удар у площину воріт – Бущан з другої спроби накрив м'яч.

Швидко динамівці відповіли своїм моментом. Шапаренко обіграв оборонців Шахтаря і відпасував на Кабаєва, який дуже потужно пробив, проте, Різник опинився на місці, зробивши ефектний сейв.

Після того, як м'яч потрапив у руку Вівчаренку у штрафній, арбітр матчу призначив пенальті у ворота Динамо, який на 33-й хвилині реалізував Судаков – 1:0!

Завелися кияни після пропущеного голу і відразу розігнали контратаку. Тимчик наніс удар з гострого кута – Різник парирує удар, а Шапаренко на добиванні пробив повз ворота.

В цілому, у першому таймі була рівна гра, однак, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою гірників 1:0.

Дуже потужно Динамо та Шахтар увійшли у другу половину зустрічі. З кожною хвилиною зростав градус поєдинку. Так, кияни могли зрівняти рахунок, але знову Шахтар врятував Різник, який дуже надійно зіграв спочатку після удару Попова, потім прострілу від Ваната.

На 77-й хвилині Бражко розрядив гармату після передачі від Дячука – м'яч пролетів над стійкою.

Напруга залишалась до останнього моменту і Шахтар витримав натиск киян, залишивши рахунок незмінним 1:0.

Тож, гірники мінімально обіграли Динамо і таким чином, Шахтар достроково став чемпіоном УПЛ сезону 2023/24 !