Шахтар відправляється у Лігу Європи. Лейпциг із Розе розбиває гірників 4:0. ВІДЕО

Шахтар у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів у Варшаві приймав Лейпциг. Українському клубу в цій зустрічі потрібна була лише перемога, щоби пройти у плей-оф ЛЧ.

Початок зустрічі вийшов не дуже приємним для гірників. Уже на 10-й хвилині команда Ігоря Йовічевича пропустила. Судаков втратив м’яч поблизу власних воріт, Нкунку віддав передачу на Вернера, який із меж штрафного майданчика пробив – удар німецького нападника перед собою відбив Трубін. Першим на добиванні опинився усе той же Нкунку, який переправив м’яч у сітку воріт – 0:1.

Нкунку ЛейпцигPhoto by Getty Images

Після цього гола гравці Лейпцига помітно заспокоїлися і більше великої небезпеки не створили. Лише Форсберг пробивав з-за меж штрафного майданчика, але Трубін впевнено забрав м’яч до рук.

Шахтар декілька разів створював гостроту біля воріт німецького клубу, але, на жаль, до останнього удару в жодному із випадків так і не дійшло. Взагалі після перших 45-ти хвилин у Шахтаря лише один удар у бік воріт від Петряка, але і той був неточним.

А ось по перерві гірники просто попливли, пропустивши тричі. Спочатку на 50-й хвилині після сум’яття у штрафному майданчику гірників Андре Сілва з декількох метрів прошив Трубіна – 0:2.

Потім на 62-й хвилині Нкунку вивів віч-на-віч з голкіпером Шахтаря Собослая, який обіграв Трубіна і відправив м’яч уже в порожні ворота – 0:3.

А довершив розгром Ольмо. Гравець Лейпцига пробивав з меж штрафного майданчика із гострого кута, м'яч зачепив голову Бондаря, а потім від стійки залетів у ворота – 0:4.

Тож Шахтар знову розбивається об команду Марко Розе (у 2020-му році Боруссія Менхенгладбах, яку тоді очолював німець, перемогла гірників у групі в двох матчах з рахунками 4:0 і 6:0). Команда Ігоря Йовічевича відправляється до Ліги Європи.